30 هزار میلیارد تومان برای نوساختن صنایع اختصاص داده شد.

 30 هزار میلیارد تومان برای نوساختن صنایع اختصاص داده شد.

معاون سازمان صنایع کوچک اعلام کرد: نوسازی 5هزار واحد صنعتی در سال جاری در دستور کار قرار گرفته است که برای عملیاتی شدن  آن اعتبار 30 هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است.

 

طبق گزارشات رسیده ، سلیمانی، معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی درباره نوسازی واحدهای صنعتی در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر اعلام کرد: یکی از راهکارهای محقق شدن اقتصاد مقاومتی و برطرف شدن بیکاری،  توسعه صنایع کوچک و متوسط است و در برنامه اقتصاد مقاومتی که به وزارتخانه صنعت معدن و تجارت  ابلاغ شده،  نوسازی 5هزار واحد صنعتی در طی سال جاری در دستور کار است.

 

او درباره این طرح گفت:  81 هزار واحد  صنعتی کوچک و متوسط در کشور وجود دارد که 95 درصد بنگاههای صنعتی کشور را تشکیل  می دهند و از این تعداد امسال 4هزار واحد کوچک و هزار بنگاه بزرگ در طرح نوسازی هستند که با  این طرح رقابتی می شوند.

 

سلیمانی درباره  فرآیند شرکت واحد ها در این طرح گفت: در وهله اول واحدهای صنعتی درخواست خود را در سایت بهین یاب ثبت کرده و سپس متخصصان عارضه یاب ما در این واحدها حاضر شده و کار کارشناسی را انجام می دهند.

 

وی افزود:تخمین  ما این است که تا 2میلیون دلار به طور متوسط برای هر واحد اختصاص داده شود و اعتباری در حدود 30 هزار میلیارد تومان تسهیلات  برای رونق واحدهای صنعتی پرداخت خواهد شد.

Напишите нам свою точку зрения

Нет записи для отображения.

мазероновой пены